آخرین اخبار

در فضای غبارآلود فتنه برای شناخت حق باید تحلیل سیاسی داشته باشیم

استاندار خراسان جنوبی گفت: راه برون رفت از فتنه‌ها و شناخت دقیق حق از باطل داشتن تحلیل سیاسی قوی است.
اشتراک گذاری
04 مهر 1401
231 بازدید
کد مطلب : 530

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما خراسان جنوبی، آقای قناعت در جمع فرماندهان و کارکنان انتظامی خراسان جنوبی افزود : نیرو‌های انتظامی در فتنه اخیر پر تلاش ظاهر شدند و از امنیت کشور و مردم به خوبی دفاع کردند.

وی با اشاره به اینکه در این اغتشاشات صدمات جسمی به بسیاری از نیرو‌های فراجا وارد شد گفت : بیش از صدمات جسمی مطالب و شایعات دشمنان نسبت به نظام و نیرو‌های انتظامی تأسف برانگیز بود.

استاندار با اشاره به اینکه در دوران امام علی (ع) نیز فتنه‌های بسیار زیادی وجود داشت، گفت: در ایام حکومت امیرالمؤمنین (ع) جبهه مخالف نیز اهل نماز و عبادت بودند و از این نظر فضا فتنه گون و غبار آلود شد.

قای قناعت افزود : در انقلاب ما نیز در دوران امام خمینی در جبهه‌های غرب و جنوب علیه دشمن بعثی مقابله می‌کردیم و فضای حق و باطل بسیار روشن بود، ولی در حال حاضر گاهی  فضا غبار آلود می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در فضای غبارآلود فتنه برای شناخت حق باید تحلیل سیاسی داشته باشیم، گفت : درستی مواضع افراد را باید بر اساس ملاک‌ها و معیار‌ها و ارزش‌های اسلام و انقلاب بسنجیم.

استاندار همچنین با اشاره به بخش‌هایی از تاریخ صدر اسلام گفت :  اگر دوران زندگی امام علی (ع) و امام حسن (ع) را به درستی تحلیل کنیم بی شک به بهبود و ارتقا تحلیل‌های سیاسی و بصیرت ما کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه نیرو‌های انتظامی به واسطه حضور در خط مقدم فتنه‌ها علی رغم اقتدار خود در بسیاری از مواقع مظلوم واقع می‌شود افزود : عبور از فتنه‌های فعلی تمرینی برای گذشت از فتنه‌های بزرگ‌تر در دوران امام عصر (عج) است.

استاندار  با تأکید بر اقتدار نیرو‌های مسلح و به ویژه نیرو‌های نظامی و فراجا یادآور شد: با این وجود گاهی توسط سلطنت طلب‌ها، گروهک‌های کومله و دموکرات و بی بصیرت‌های داخلی مورد هجمه واقع می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.