آخرین اخبار

دفاع از رهبری و ولایت تا آخرین قطره خون

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی در مراسم تشییع پیکر شهید یوسفی: دشمنان بدانند از رهبری و ولایت تا آخرین قطره خون خود دفاع می کنیم.
اشتراک گذاری
03 مهر 1401
249 بازدید
کد مطلب : 486

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ، حجت الاسلام کمالی در اجتماع بزرگ امت رسول ا… و در مراسم تشییع شهید حسین یوسفی هریوند و در محکومیت اغتشاشات اخیر گفت: دشمنان در زمان ۸ سال دفاع مقدس دشمنان نظام ۸۰ میلیارد دلار به صدام ملعون کمک کردند تا جنگ را در نیم ساعت خاتمه دهد اما  امت شهید پرور با دست خالی در مقال دشمن ایستادند و نگذاشتند حتی  یک وجب از این خاک عزیز به دست دست نشانده آمریکا و صهیونیست بیفتد.

وی با بیان اینکه  دشمنان پس از آن با جنگ نرم در داخل کشور قصد براندازی نظام را داشتند، افزود: دشمنان فتنه های ۸۸ با رمز تقلب در انتخابات، فتنه سال ۹۶ با رمز ارز و در سال ۹۸ با رمز بنزین و در سال ۱۴۰۱ با رمز گشت ارشاد و خونخواهی مرحوم مهسا امینی راه اندختند که با باید بدانند دست همه آنها خفاشان خون آشام برای امت والا مقام کاملا رو شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضای استان با بیان اینکه امروز نیز این فتنه گران آمدند با من و شما بجنگد، با اسلام و قرآن و ارزشهای امام زمان بجنگد که مردم باید هوشیار باشند، گفت: شما دشمنان بدانید این مردم که امروز در تشییع این شهید والا مقام  آمدند در صورت اشاره ای از سوی نائب امام زمان، آمریکا و اسرائیل را با خاک یکسان خواهند کرد.

وی در پایان این مراسم  از آشوبگران فتنه اخیر هم خواست گول دشمن را نخورند و تحت تاثیر فضای مجازی قرار نگیرند و به سیل خروشان مردم ولایتمدار بپیوندند .

همزمان با برگزاری  تجمع بزرگ امت رسول ا… در محکومیت اغتشاشات اخیر در بیرجند مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید حسین یوسفی هریوند امروز از میدان شهدای بیرجند تا گلزار شهدای این شهر برگزار شد.
شهید یوسفی هریوند در سال ۱۳۶۲ در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت نایل آمد ، پیکر این شهید والا مقام پس از ۳۹ سال شناسایی و به آغوش خانواده بازگشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.