آخرین اخبار

ساختمان خانه مطبوعات خراسان جنوبی هفته دولت امسال با حمایت استاندار به بهره برداری می رسد

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های خراسان جنوبی از افتتاح ساختمان خانه مطبوعات خراسان جنوبی همزمان با هفته دولت امسال خبر داد و خواستار راه اندازی موزه مطبوعات در بیرجند شد. «سالاری» در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و نشست استاندار خراسان جنوبی با اصحاب رسانه استان اضافه کرد: خانه های مطبوعات و رسانه در سراسر […]

اشتراک گذاری
21 مرداد 1401
295 بازدید
نویسنده : کاج نیوز
کد مطلب : 375

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های خراسان جنوبی از افتتاح ساختمان خانه مطبوعات خراسان جنوبی همزمان با هفته دولت امسال خبر داد و خواستار راه اندازی موزه مطبوعات در بیرجند شد.
«سالاری» در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و نشست استاندار خراسان جنوبی با اصحاب رسانه استان اضافه کرد: خانه های مطبوعات و رسانه در سراسر کشور هیچ بودجه خاصی را ندارند که طی سال برای اهداف خود بتوانند برنامه ریزی کنند.
وی ادامه داد: برنامه های خانه مطبوعات به صورت تفاهم نامه ای با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام می شود و درآمد مستقلی ندارد و خانه مطبوعات برای اهداف خود برنامه ریزی بلندمدتی را نمی تواند داشته باشد.
وی با توجه به سابقه درخشان و ارزشمند رسانه ها و مطبوعات خراسان جنوبی پیشنهاد داد با حمایت میراث فرهنگی، موزه مطبوعات در استان راه اندازی شود.سالاری با اشاره به تأکید به رسانه ها برای انتشار اخبار امیدآفرین تصریح کرد: جای این سوال است که جامعه خبرنگارانی که به دلایل مختلف امید و انگیزه خود را از دست داده به شکلی می تواند امید را به عموم جامعه تزریق کنند!
مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی خواستار حمایت از جامعه رسانه ای استان شد و گفت:ساختمان خانه مطبوعات خراسان جنوبی به عنوان دومین استان در کشور همزمان به هفته دولت افتتاح می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.